Copyright © 2024 by Dentopol. All rights reserved.
HEKİMLERİMİZ

Corona virüsün ilk defa Türkiye'de görüldüğü 10 Mart 2020 tarihi itibariyle hiç tanımadığımız bir virüsle karşı karşıya kaldık ve buna karşı tüm dünyada olduğu gibi nasıl mücadele edeceğimizi bilmiyorduk. Bu durumda yapılması gereken en akıllıca işi yaptık ve genel diş hekimliği hizmetlerimize ara verdik. Bundaki amacımız temel prensibimiz olan "Hastalarımızın tedavisinden Önce Hastalarımıza Zarar Vermemek" idi. O dönemde ülkemizde virüsün yayılma hızının düşük kalmasında önemli bir rol aldığımızı düşünüyoruz.

Tabii hayat devam ediyor, insanoğlunun diş tedavi zorunluluğu var. Bu amaçla gerekli tüm tedbirleri alarak uzun süre önce hizmet vermeye başladık. Aklınıza gelebilecek her türlü diş tedavisini gönül rahatlığıyla yapabilmeniz için aşağıda sıraladığımız tedbirleri alarak hizmet veriyoruz.

  • Öncelikle Sağlık Bakanlığımızın yönergeleri ve bilgilendirmelerini dikkatle takip etmekte ve tedbirlerimizi güncellemekteyiz.
  • Hekimlerimize, Asistanlarımıza, Personelimize Korona virüs eğitimleri verildi ve onları bu konuda diri tutmak için kontrol mekanizması sıkı tutulmaktadır.
  • Klinik içinde virüs yayılımını engellemek için fiziki değişiklikler yaptık.
  • Hastalarımızı ve personelimizi koruma amaçlı yeni Kişisel Koruyucu Ekipmanlar ile çalışmaktayız.
  • Yeni tedavi protokolleri uyguluyoruz.
  • Kurumlarımızda Doğal Havalandırma sistemimiz bulunmaktadır.

Kıymetli hastalarımız, pandemilerin de bir ömrü vardır, er ya da geç bitecektir ama bu süreçte virüse yakalanmaktan korkup da her türlü tedavimizi ertelememiz durumunda bazen geri dönüşü olmayan, telafisi mümkün olmayan zararlara maruz kalabiliriz. Bu ayrıntıyı aman unutmayalım.

Hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Dentopol
Dentopol
Yaklaşık 1 saat içerisinde cevap verebilir.
Dentopol
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
09:18