İmplantoloji

İmplantoloji

Dental implantlar, çeşitli nedenlerle kaybedilen dişlerin yerine çene kemiğine yerleştirilen titanyum vidalardan oluşan yapay diş kökleridir. Dental implantlar geleneksel tedavilere oranla daha iyi bir çiğneme fonksiyonunu ve estetik diş görünümü sunarlar.

Detaylı Bilgiler
Protez & Kaplama

Protez & Kaplama

Kaybolan dişlerin ve dokuların, çiğneme fonksiyonlarını, konuşmaya katkılarını ve estetiğini iade ederken mevcut dokuların da sağlığının korunmasına yardımcı olmak üzere yapılan yapay dişlerdir.

Detaylı Bilgiler
Cerrahi Klinik

Cerrahi Klinik

Ağız içinde rahatça görülemeyen, dişeti sınırında kırık olan ya da gömük dişlerin çekiminde kullanılan tekniktir. Bazı durumlarda dişin üzerinde kaldırılması gereken kemik bulunabilir. Çekilecek diş bölümlere ayrıldıktan sonra çıkarılması gerekebilir. Bu durumda da cerrahi çekim uygulanır. Normal çekimde olduğu gibi lokal anestezi ile işlem yapılabilir.

Detaylı Bilgiler
Pedodonti

Pedodonti

Süt Diş Çekimi, Çocuk Kompozit Dolgu, Çocuk Kanal Tedavisi, Fissür Örtülmesi, Yerel Flour Uygulaması, Prefabrike Kron, Yer Tutucu, Çocuk Protezi, Amputasyon, Strip Kron, Kompomer Dolgu, Açık Apeksli Dişte Kanal Tedavisi

Detaylı Bilgiler
Ortodonti

Ortodonti

Her Türlü Ortodontik Uygulamanın Yapıldığı Kliniktir. Ortodonti, Tel İle Çapraşık Dişlerin Düzenlenmesi için gerekli uygulamaları kapsayan özel bir diş hekimliği uzmanlık alanıdır.

Detaylı Bilgiler
Beyazlatma & Estetik

Beyazlatma & Estetik

Yüzün şekli, kişinin cinsiyeti, yaşı, sosyal konumu gibi karakteristik özelikler ve dudaklar, dişeti, dişler gibi estetik kriterlerin ayrı ayrı ve birbiri ilen olan ilişkisinin değerlendirildiği, detaylı estetik analizleri kapsayan, gülüş şeklinin değerlendirilmesidir.

Detaylı Bilgiler
Endodonti

Endodonti

İltihaplanan ve dişin kök kısmında bulunan enfekte doku artıklarının temizlenme işlemidir. Kanalların dezenfekte edilmesinin ardından kanal dolgusu yapılır. Ayrıca çürüğü ilerleyerek pulpa odasına ulaşmasından dolayı sıcaktan, soğuktan ve bir şey yerken ağrı yapan dişlerde kanal tedavisi uygulanmalıdır.

Detaylı Bilgiler
TME

TME

Her Türlü Temporomandibular Eklem Rahatsızlıklarının Giderildiği Kliniktir. Temporomandibular Eklem, Halk Arasında Çene Eklemi Olarak Bilinir. TME Kliniği, Çene Eklemi ve Çevre Dokularını Kapsayan Her Türlü Rahatsızlığın Tedavisini Bünyesinde Barındıran Özel Bir Diş Hekimliği Uzmanlık Alanıdır.

Detaylı Bilgiler
Oral Diagnoz

Oral Diagnoz

Ağız içindeki her problemin dikkatlice incelenip, en doğru ve kapsamlı teşhis konulması gerektiği ve en önemlisi bu teşhis bütün tedaviyi belirleyecek olduğu için Başhekimimiz bunu bizzat kendisi yapmaktadır. Başhekimimiz konulan teşhisle ilgili size bilgi verir ve tedavi planlamanızı yine hastanemizde bulunan rahatsızlığınızla ilgili uzmanlık alanındaki doktorumuza teslim eder. Böylece tedaviniz

Detaylı Bilgiler
Konservatif

Konservatif

Dentopol Konservatif Diş Tedavi Kliniği Her Türlü Konservatif Tedavi Uygulamalarının Yapıldığı Kliniktir. Konservatif tedavi, diş tedavileri ile ilgili tüm uygulamaları kapsayan özel bir diş hekimliği uzmanlık alanıdır.

Detaylı Bilgiler
Periodontoloji

Periodontoloji

Portakal kabuğu görüntüsünde, açık pembe renkli, Dişleri kök başlangıçlarında saran ve konturlarını izleyen, düzgün bir dişeti sınırı, Kırmızılık, şişkinlik ya da enfeksiyonun olmaması, Herhangi bir rahatsızlık hissinin olmaması, Sağlam ve sert görüntülü olması, bütün bunlar sağlıklı bir diş oluşumunda olur.

Detaylı Bilgiler
OrtAligner

OrtAligner

Dentopol’de düzgün dişlere kavuşmanız için oluşturulmuş ortodonti klinikleri mevcuttur. Bu kliniklerde Ortodonti uzmanı diş hekimleri size özel en uygun tedavi planlaması ile çözümler sunmaktadır. Dentopol Ortodonti kliniğinde uygulanan en yeni yöntem OrtAligner uygulamasıdır.

Detaylı Bilgiler
Dental Radyoloji

Dental Radyoloji

Dentopol’e Gelen Hastaların İlk Muayene, Teşhis Ve Tedavi Planlamalarının Gerçekleştirilebilmesi için Radyoloji Desteğin Alındığı Kliniktir. Radyoloji Kliniğinde, Ağız içi ve Çevre Dokuların detaylı görüntüleri alınarak teşhis ve tedavi planlamalarının kesinliğinin sağlanmasına yardımcı olunur.

Detaylı Bilgiler
Sterilizasyon

Sterilizasyon

Kalite Departmanı ve Enfeksiyon Kontrol Ekipleri tarafından özenle denetlenen bir birimdir. Dentopol diş hekimleri ve çalışanları için sterilizasyon, hastalarımızın koltuğa oturmasının öncesinde başlar. Sonrasında da enfeksiyon oluşumunu ortadan kaldırmak için alınan bir takım önlemler ile devam eder.

Detaylı Bilgiler

Türkçe Türkçe
Ara
Whatsaap